AAA AUTO názory a zkušenosti (2023)

RomanJaneček

Koupený golf, který byl zánovní jsem dovezl domů a každý si myslel, že je to nové auto.

JiříChocholáč

Dobrý den představitelé AAA AUTO Brno,děkuji za reali-

zaci odkupu mého auta ze dne 1.4.2022.

Touto formou bych chtěl poděkovat panu Ladislavu Naje-

rovi za profesionální přístup v této oblasti.Jeho způsob jed-

nání a vystupování je na vysoké úrovni.Jsem přesvědčen,

že Pan Majer je vzorem všech pracovníků AAA a podivuji

se,že je pouze technik,když určitě patří do úzké skupiny

vedení firmy.Musím končit,aby to nevypadalo,že příliš

(Video) AAA Auto aneb jak to chodí v Áčkách

velká chvála smrdí.

Děkuji Pane Najer!!!

EleonóraKatona

Dobrý den, ráda bych pochválila sl. Denisu Polákovou a pan Milana Klika za vysokou úroveň profesního přístupu AAA v Praze 8. Mohu doporučit jednání s nimi. Eleonóra Katona

MartinVlk

Dnes jsem v AAA auto Liberec kupoval auto (passat CC). Přístup personálu vynikající (Dominik Uhlíř), super přístup ,rychlé jednání. Určitě mohu doporučit.

PetrDufek

Měl jsem s AAA trochu strach, ale protože jsem Berlingo nikde sehnat nemohl, stavil jsem se k nim do Brna. Vybrali mi místo toho rok starou Dacia Dokker přes Mototechna. Naprostá spokojenost a děkuji jim za výborně odvedenou práci. Auto přesně mě na míru a klape jak hodinky.

PetříkováTaťána

Vážený pane řediteli/ko, na podzim v roce 2017 jsem si u vás koupila vůz W Golf V. Už vyjetím za závoru začali problémy. Druhý den to pokračovalo. Řešila jsem ten den na pobočce Kladno, posléze s manželem ve vaší firmě AAA Dopraváků Praha 8. Přiznám se, že jsem byla velmi rozladěná a zklamaná, neboť na vozidle jsem denně závislá a vůz jsem byla nucena vrátit. No stane se. Náhradou jsme vybrali /nuceně/ vůz W Golf VI. který byl právě čerstvě vykoupen. Přispěním všech zůčastněných při reklamačním jednání jsme nakonec opravdu pořídili vůz, který slouží dodnes a zůstává i nadále v rodině.

V dubnu 2018 byl zakoupen u vaší společnosti W Touran 2.0 automat/dovoz. Lepší auto jsem opravdu nikdy neměla. Sloužilo a slouží stále, bez jediné závady, kromě běžného opotřebení /olej, brzdy, pneumatiky, baterie.../ spolehlivé auto. To se ostatně dělá i u nových vozidel běžně. Člověk si musí auto hýčkat a dopřávat mu pravidelný servis, jako to dělám já s každým vozidlem, aby mi sloužilo včetně pravidelných zápisů o kontrole do servisních knih.

(Video) Jdeme do AAA Auto se skrytou kamerou! + rozhovor s manažerem!

Pracovně jsem byla v Itálii - to auto šlapalo jako hodinky a nikde nás nikdy nenechalo. Byl to tak dobrý kup, že jsem auto nemohla prodat cizím, jelikož se o něj starám velmi pečlivě a mám ho skoro jako dítě. Spolehlivé a příjemné vozidlo se všemi vymoženostmi a pohodlím. Opět skončilo v rodině u dětí poté, co jsem se k vám přijela 17.3.2021 podívat na KIA SPORTAGE. Znám to vozidlo a chtěla jsem si ho projet. Při čekání na KIU jsem však objevila svojí značku W, tentokrát SHARAN. Natolik se mi líbilo, že jsem neodolala a cca půl hodiny ho lustrovala, půl hodiny projížděla... Odjela jsem s ním domů a přibyl tak do rodiny další v pořadí 3 vůz během necelých 4 let. Auto SHARAN je na svůj věk v dobrém stavu a investice zatím téměř nulové. Stále existuje bazar, který má k zákazníkovi úctu a nesnaží se mu podstrčit vrak za každou cenu a vidinu zisku. I při sebemenších nejasnostech je možně se zpětně na vás obrátit, konzultovat a řešit nastalý problém, včetně připojištění vozidla na některé součástky po dobu cca dvou let. Toto velmi ocenuji, neboť jako žena nemám po odborné stránce takové zkušenosti.

Chtěla bych také zmínit, že při prodeji asistoval Váš zaměstnanec pan Klik starší, který je tam dodnes a dodnes velmi příjemně a ochotně spolupracuje. Získal si mou důvěru a sympatie nejen profesionálním přístupem, ale hlavně milým a spontánním přístupem.To se však nedá říct o slečně na recepci - arogantní, nepříjemná od pohledu, což dávala všem dobře najevo a potvrdil i další opodál stojící zákazník. A to bohužel i v dalších dnech, kdy jsem pobočku vyhledala znova. Nejednalo se tedy o náhodu... Je škoda, že tímto narušuje celkově slušný pohled na služby AAA, které se za ty roky pěkně rozrostly. V dnešní nelehké době pro nás pro všechny, není tato situace nijak snadná o to víc bychom si měli vážit toho co děláme a pro koho to děláme...

Domnívám se, že zpětná vazba je zásadní vždy a ve všech sférách komunikace i vztazích, ale obávám se, že té pozitivní je stále poskrovnu. Chválím proto autobazar AAA AUTO za jejich přístup a určitě budu všude s radostí doporučovata věřím, že se k vám opět vrátím

Vaše spokojená zákaznice

přeji pevné zdraví a co nejklidnější a nejbezpečnější dny Jsem s pozdravem a přáním pěkného dne Petříková Taťána

ZdeněkMacháček

V Áčkách jsme koupili Lexus IS220 před čtyřmi lety.Teď sním jezdí dcera už rok. Jen výměna oleje atd.Vše perfektní jak jednání při koupi tak kvalitní vozidlo.Dnes si koupila kamarádka Mazdu3 r.v.2010. VšeO.K. Potvrdil autorizovaný servis Mazda.2.10.2020 Macháček

VáclavStrnad

Hodně lidí mě odrazovalo od AAA Auto, všude jen samé pomluvy, jací jsou to podvodníci apod. Kupoval jsem pět let starou Octavii III v perfektním stavu. Přístup na pobočce v Sokolově skvělý, infolinka trochu mimo, ale lepší si zajet osobně. Auto jsem si nechal v servisu zkontrolovat a bez jediné vady. V plné výbavě a automatu jsem kupoval za skvělou cenu, plno bonusů navíc jsem dostal a auto šlape jako hodinky. Pokud jsou to tedy podvodníci a prodávají špatné auta, tak vás mohu naprosto vyvést z omylu. Doporučuji.

JanaPazderníková

Díky za profesionální a zároveň lidský přístup prodejce pana Pavla Škabrahy z pobočky Praha 8, Dopraváku při koupi a prodeji auta. Postaral se o nás od začátku až do konce, víc takových profesionálů a fajn lidiček. Díky moooc :-)

(Video) AAA Auto - tlak na snížení ceny PO podepsaní smlouvy

MartinKořínek

Byl jsem nadšený, jak dlouhou převáděcí jízdu jsem mohl absolvovat v AAA auto, myslel jsem si, že to bude jen tak na 5 minut, ale mohl jsem s autem jezdit skoro hodinu, než jsem se pro něj rozhodnul.

SvyatoslavZalutskyy

Ahoj,

nevím jak vy ale já mám dobrou zkušenost s prodejce aaa auto, i když první obchodní se choval jak ..., tak druhý se zachoval velmi profesionálně a na místě jsem si koupil passata za 50 tis CZK, auto už najelo 15 tis km, zatím pouze se objevila malá závada na kabeláží, ale vzhledem k najetým km a staří vozidla lze s tím počítat. Palec nahoru

MartinNovák

Všude se píše jací jsou to zloději, a představte si, že když si vezmu auto na úvěr, že to nebude zadarmo... Nevím no... Přijel jsem, vybral jsem, složil jsem 80 tisíc hotově a 90 tisíc na úvěr, kdy mám vrátit 118 tisíc, odjel jsem a jezdím. Takže pokud tohle je zlodějské AAA auto, tak doporučuji všem...

JanKotlář

Mám zkušenost s prodejem ojetého auto do AAA auto, kdy jsem byl domluvený po telefonu, po příjezdu už tam na mne jejich mechanik čekla, a začal mé auto kontrolovat, během toho už jsem vyřizoval papíry, a auto jsem ji odprodal za krátkou dobu.

HonzaK.

Zdálo se mi, že AAA auto jsou na první pohled dražší. Nicméně, když jsem pustil do zjišťování tak s cenou se dá docela slušně hýbat. Speciálně v případě, že přivezete své staré auto a prodáte jim ho. Říkají tomu protiúčet a výsledná cena nového vezu se díky tomu může snížit až o 20%. Tím chci akorát říci, že není dobré je zatracovat na první dobrou kvůli vyšším cenám.

(Video) NÁTLAK, HERECTVÍ A LŽI! Praktiky velkých autobazarů!

DanielHorák

Musím říct, že moje zkušenost je velice pozitivní, když jsem přišel na pobočku, hned se mne ujal šikovný prodavač, který mi pomohl s výběrem toho správného auta.

JiříKrálovec

Osobně mám velice dobrou zkušenost s autobazarem AAA auto, kde jsem koupil ojetého Passata, vš jsem vyřídil přímo v bazaru, a nemusel jsem se o nic starat.

RadoslavKováč

Ať se o bazaruhttps://www.aaaauto.czvykládá co chcece, já nemohu nic vytknout. Auto už jsem si tam koupil dvakrát. Poprvé jsem jezdil 8 let, a co mě překvapilo, tak ho ode mne rádi zase vykoupili. Samozřejmě cena výrazně nižší než kdysi, ale s tím se počítalo. Teď jezdím s Opel Astra H, a zase v pohodě, a to jsem ho kupoval za 110 tisíc, takže už nižší cenová, a problémy prakticky žádné.

AdamKopeček

Jsem majitelem auta z AAA auto, jezdím s ním už 6 let bez poruch, takže za mne velice výhodná koupě.

MichalKopeček

Potřeboval jsem koupit opravdu rychle auto, do AAA auto jsem přišel, a během dopoledne jsem odjel v novém autě.

JakubPáleník

Docela jsem byl překvapen, když jsem viděl, kolik věcí se kontroluje na autě v AAA auto, než ho přijmou do výkupu.

(Video) Vlog # 9 - Prodáváme Alfu do AAA. Jak to dopadlo? #alfaspribehem

Další názory >

FAQs

Jak probíhá výkup v AAA AUTO? ›

Jak probíhá výkup vozů? Příjezd zákazníka do provozovny AAA AUTO Po příjezdu se vás ujme jeden z našich specialistů oddělení výkupu a seznámí vás s celým procesem. Přineste s sebou ověřenou plnou moc (formulář ke stažení). Všechno díky tomu vyřídíme za 30 minut.

Kdo je majitelem AAA AUTO? ›

Od roku 2014 je majoritním vlastníkem skupiny AAA AUTO britsko-polský fond soukromého kapitálu Abris Capital Partners, který postupně získal 100% podíl, jež zakoupil za 220 mil. EUR (asi 6 mld. Kč), tedy asi 95 Kč za akcii. Po zákonném odkupu akcií se v červnu 2015 stal fond Abris stoprocentním vlastníkem skupiny.

Na co si dát pozor při koupi auta v AAA? ›

Kontrolujte barvu a rovnoměrnost laku, jehož tloušťku lze ověřit speciálním měřičem. Prověřte spáry, spoje karoserie i uchycení jednotlivých dílů. V interiéru se zaměřte hlavně na opotřebování volantu, pedálů, řadicí páky, kryty airbagů a vzhled zavazadlového prostoru. Podívejte se i pod koberce a plastové kryty.

Jak vrátit auto do AAA? ›

V případě odstoupení od kupní smlouvy nemá kupující vůči prodávajícímu nárok na náhradu nákladů s vrácením automobilu, ledaže by šlo o důvodné odstoupení vyplývající z uplatnění odpovědnosti za vady. Kupující nemá nárok na úroky z peněžní částky vrácené mu prodávajícím.

Kde nejlépe vykoupí auto? ›

Buď si můžete podat soukromý inzerát a čekat, až se vám někdo ozve, postavit auto do bazaru ke komisnímu prodeji, nebo auto do bazaru odvézt a doufat, že ho od vás autobazar vykoupí.
...
Soukromý inzerát
 • Musíte být trpěliví
 • Ze zákona ručíte za skryté vady.
 • Nesete odpovědnost za to, že se auto převede na nového majitele.
Feb 22, 2019

Na co si dát pozor při prodeji do bazaru? ›

Pamatujte na skutečnost, že při komisním prodeji na sebe autobazar nepřebírá žádnou odpovědnost za závady, které mohou na vozidle vzniknout, ať právní nebo technické. Nový vlastník se tedy v případě reklamace bude obracet na Vás.

Co znamená Aures Holding? ›

První část názvu „AURES“ vychází z anglických slov „Automotive Retail Systems“. To lépe odpovídá celému spektru aktivit, kterým se věnujeme v rámci kompletních řešení mobility zákazníků i firem. Obchod s automobily bude nadále probíhat pod původními značkami, které mají svou tradici a zákazníky.

Co znamená Aures? ›

Aurès (ⵉⴷⵓⵔⴰⵔ ⵏ ⴰⵡⵔⴰⵙ, جبال الأوراس) je pohoří v severovýchodním Alžírsku, částečně zasahuje i na tuniské území.

Jaký byl název úplně první společnosti AAA Auto? ›

AAA AUTO působí na trhu již 26 let a patří do skupiny AURES Holdings. Jejím zakladatelem a majitelem byl do roku 2014 Čechoaustralan Anthony James Denny, který společnost založil v roce 1992 jako „startup“ a postupně z ní vybudoval firmu s ročním obratem přes 14 miliard korun a více než 2 400 zaměstnanci.

Jak si koupit levné auto? ›

Nástěnku s inzercí zdarma nabízejí také některé hypermarkety přímo ve svých prodejnách. Dost možná nejsnazší cesta pro legračně levné auto vede přes sociální síť Facebook, kde jsou skupiny přímo věnované prodeji a nákupu ojetin s nízkým cenovým stropem.

Jak bezpecne koupit auto? ›

Pečlivě prostudujte kupní smlouvu

Nehledě na to, kde ojeté auto pořizujete, trvejte na uzavření písemné kupní smlouvy. Koupě auta z bazaru by bez z ní proběhnout neměla, ale soukromník se vás do dohody bez písemné smlouvy – třeba výměnou za výhodnější cenu – může pokusit dotlačit. V žádném případě na to nepřistupujte.

Jaká auta Nereznou? ›

Stačí si vzpomenout na katastrofální problémy mercedesů a bavoráků z konce 90. let a korozi Audi A3 druhé generace. Naproti tomu třeba francouzská (a kupodivu i italská) auta mají v poslední době dobrou pověst. Renaulty a peugeoty nereznou tak rychle jako jiné značky, vozy značky Alfa Romeo a některé fiaty také drží.

Kdy muze kupující vratit auto? ›

Odstoupit od kupní smlouvy lze pouze v případě, že zakoupený použitý vůz má vadu právní povahy, trvale způsobující nemožnost vůz používat k účelu, pro něž byl zakoupen. Stejně tak máte právo odstoupit od kupní smlouvy, pokud se prodávajícímu nepodaří odstranit vadu do 30 dnů od přijetí reklamace.

Kdy můžu vratit auto? ›

Dle občanského zákoníku platí, že pokud se skrytá vada projeví do 6 měsíců od převzetí automobilu, má se za to, že auto bylo vadné již v moment podepsání kupní smlouvy. V takové situaci odpovídá za vady prodávající a vy máte právo na reklamaci.

Co se považuje za skrytou vadu u auta? ›

Za skrytou vadu se u automobilu považuje taková, o které prodávající neinformoval kupujícího a ten ji nemohl běžnými způsoby odhalit, nebo ji nebylo možné zjistit zkušební jízdou.

Jak odhlásit auto které už nemám? ›

Když už nemáte ani auto, ani doklady, i tak můžete vůz z registru vozidel odhlásit. Úředníci s vámi zahájí správní řízení, kde do protokolu vysvětlíte, že vůz nemáte. Úředníci ho poté z registru vymažou.

Jak staré auto se vyplatí koupit? ›

Po pátém roce se tedy za relativně podobnou cenu nabízejí stále starší vozy a koupě již nejsou tak výhodné. U prémiových značek trvá prudký pokles ceny trochu déle – až do zhruba osmého/devátého roku. Během této doby však vůz ztratí až 80 procent své původní hodnoty.

Na co si dát pozor při nákupu ojetiny? ›

Co zkontrolovat
 • všechny doklady k vozidlu (včetně servisní knížky, původní kupní smlouvy atd.)
 • všechny identifikátory (VIN, číslo karoserie, číslo motoru)
 • prověření ve všech databázích kradených aut.
 • vizuální prohlídka interiéru (ošoupaný volant, pedály, sedačky, švy na přístrojové desce v místech, kde je airbag...)
Dec 3, 2008

Jak prodat auto bez přepisu? ›

Shrnuto a podtrženo, dokud nový majitel nepřepíše auto na sebe, jste za něj odpovědní vy. Dokonce, pokud vozidlo prodáte a do 10 dnů od uzavření kupní smlouvy není přepsané na nového majitele, tak vám hrozí pokuta až 50 000 Kč. V ideálním případě byste měli pro přepsání automobilu společně zajít na registr vozidel.

Jak se chovat při prodeji auta? ›

Převod vozidla je možné uskutečnit na jakémkoliv registru vozidel či dopravním odboru úřadu obce s rozšířenou působností, bez ohledu na bydliště prodávajícího či kupujícího. Přítomny nemusí být ani obě strany. Stačí, pokud jedna z nich bude mít plnou moc k přepisu vozidla (s úředně ověřeným podpisem) od té druhé.

Jak prodat auto bez záruky? ›

Kupní smlouva na auto bez záruky je vždycky riziko

Dávejte si pozor, ať nepodepíšete kupní smlouvu na auto bez záruky. Majitel vozu vám může takovou smlouvu navrhnout, a pokud ji podepíšete, znamená to, že nebudete moci reklamovat žádné vady.

Jak vyjednávat o ceně auta? ›

Jak se připravit na jednání? Před zahájením jednání se musíme vyzbrojit co možná největším množstvím argumentů. Především si zjistěme co nejvíce o modelu, který chceme koupit. Ověřme si, jaké jsou jeho typické závady, u jakého počtu najetých kilometrů se objevují a jaká je cena jejich odstranění.

Jak se platí v autobazaru? ›

Velký, renomovaný prodejce a autobazar nejenom že nemá problém s bezhotovostním stykem, nabízí dokonce většinou možnosti financování úvěrem a podobnými prostředky. Je samozřejmě na každém, jestli se mu vyplatí půjčit i peníze, kde zaplatí úrok, ale nemusí investovat celou částku.

Jak usmlouvat cenu nového auta? ›

Nejrozšířenějším způsobem, jak koupi nového automobilu financovat, je klasická půjčka na auto. Výhod má hned několik. Nejen, že se automobil dostává ihned po zaplacení do vašeho vlastnictví, pokud podnikáte, můžete si nárokovat jednorázový odpočet celé DPH z kupní ceny na počátku splácení.

Jak rychle prodat auto? ›

Pokud vám jde o čas a chcete vůz prodat co nejrychleji, zkuste využít služby autobazaru. Počítejte ale s tím, že bazar to neděla zadarmo, má s tím spojené náklady a s každým autem riskuje, že ho dlouho neprodá a zůstane mu na place. Proto od vás vykoupí vůz za menší cenu, než za jakou si pravděpodobně představujete.

Jak dlouho trva prodej auta v AAA? ›

Nebudeme vás zdržovat dlouho. Vyřízení administrativních záležitostí obvykle trvá méně než 1 hodinu.

Na co nezapomenout při prodeji auta? ›

Společně s formulářem žádosti o zápis změny vlastníka nebo provozovatele silničního vozidla je nutné na úřadu předložit:
 1. velký i malý technický průkaz.
 2. protokol o evidenční kontrole.
 3. zelenou kartu jako doklad o sjednaném -povinném ručení
 4. kupní smlouvu.
 5. doklady totožnosti přítomných osob.

Kdo odpovídá za přepis auta? ›

Kdo přepis auta platí? Poplatníkem je fyzická osoba, která podala žádost k provedení úkonu správnímu úřadu. Pokud nemáte smluvně upraveno, že tento poplatek hradí kupující, je povinen jej uhradit prodávající.

Kam dát inzerát na prodej auta? ›

Kde inzerovat

Ty placené mají většinou vyšší návštěvnost a také sofistikovanější uživatelské prostředí – prostě inzerát na auto se vám na těchto portálech bude lépe zadávat. Mezi ty největší, kde za vložení inzerátu musíte platit, patří Sauto.cz a Tipcars.com.

Videos

1. ZÁZNAM SKRYTÉ KAMERY: Schůzka v autobazaru
(Josef Dvořák)
2. Jak to bylo s AAA AUTO?! (natáčení, žaloby, emaily???)
(Rendl Megič - Auta mýma očima)
3. Šmejdi z AAA auto + auto ESA
(Tomáš Martinkovič)
4. JAK KUPOVAT V AAA Auto A NEBÝT ZA NAPROSTÉHO BL...
(Josef Němec)
5. Paní si koupila prý nebouranou Oktávku...
(auto-auta.cz)
6. Zkušenosti s auto ESA
(Jiří Mrňávek - osobní)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Rubie Ullrich

Last Updated: 12/20/2022

Views: 6330

Rating: 4.1 / 5 (52 voted)

Reviews: 91% of readers found this page helpful

Author information

Name: Rubie Ullrich

Birthday: 1998-02-02

Address: 743 Stoltenberg Center, Genovevaville, NJ 59925-3119

Phone: +2202978377583

Job: Administration Engineer

Hobby: Surfing, Sailing, Listening to music, Web surfing, Kitesurfing, Geocaching, Backpacking

Introduction: My name is Rubie Ullrich, I am a enthusiastic, perfect, tender, vivacious, talented, famous, delightful person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.